სტატისტიკის ფუნქციონალი ბიზნესებისთვის
ონლაინ მაღაზიის მუშაობის პროცესში ამანათთან დაკავშირებით ბევრი კითხვა ჩნდება: რამდენ ამანათს ვაგზავნით ყოველთვიურად ? კვირის რომელი დღეა ყველაზე დატვირთული ჩვენთვის? რამდენი ამანათი ჩაბარდა წარმატებით და რამდენი - ვერ? რა იყო არ ჩაბარების მიზეზი? შარშან ამ დროს რამდენი შეკვეთა გვქონდა? რომელი ქალაქებია ყველაზე აქტიური?
ამ კითხვებზე პასუხის გაცემაში ონვეის სტატისტიკის ფუნქციონალი დაგეხმარებათ, რომელიც ერთ სივრცეში აერთიანებს ყველა საჭირო ინფორმაციას.
რა შესაძლებლობებს გთავაზობთ ონვეის სტატისტიკის ფუნქციონალი?
ონვეის სტატისტიკის ფუნქციონალით იღებთ დეტალურ ინფორმაციას თქვენი ამანთების მოძრაობის შესახებ. სისტემა ავტომატურად აანალიზებს მიღებული და გაგზავნილი ამანათების მონაცემებს და წარმოგიდგენთ მათ მარტივად აღქმად ფორმატში. შეგიძლიათ გაეცნოთ დღის, კვირის, თვის და წლის სტატისტიკას, რაც საშუალებას მოგცემთ დაინახოთ თქვენი ბიზნესის დინამიკა სხვადასხვა პერიოდში. განსაზღვროთ ტენდენციები,  სწორად გაანაწილოთ რესურსები და მიიღოთ დროული გადაწყვეტილებები.
რა მაჩვენებლები დაემატა სტატისტიკის ფუნქციონალს?
გასულ თვეს დავნერგეთ შეფასების ფუნქციონალი. მომხმარებლების შეფასებებისა და კომენტარების ანალიზის შედეგად  კი გამოიკვეთა მოთხოვნა უფრო დეტალური სტატისტიკური ინფორმაციის მიღებაზე. სწორედ ამიტომ, სტატისტიკის ფუნქციონალს დავამატეთ ამანათების დღიური ჩაბარების მაჩვენებელი, რაც საშუალებას გაძლევთ: